Buty na platformie

Buty na platformie, tak naprawdę, nie są niczym innowacyjnym. Już dość dawno wprowadzono je do powszechnego użytku. Jednak dopiero w ostatnich sezonach spopularyzował się specyficzny, zaokrąglony lecz nieregularny, kształt tychże platform.

Dlaczego kobiety uwielbiają tego rodzaju buty? To jedno z tych pytań, na które pewnie same kobiety nie znają odpowiedzi…

Ten rodzaj obuwia ma ogromną zaletę dla wieku pań – sprawiają, iż kobieta może poczuć się o wiele wyższa. Platforma pozwala na wydłużenie obcasa, przez co kobieca noga wygląda niezwykle seksownie. Jednak platformy to nie tylko element butów typu szpilka. Coraz częściej widuje się inne typy obuwia, gdzie zastosowano platformę.

Czółenka na platformie

I chociaż najczęściej są to czółenka, to równie często trafiamy na botki podparte platformą. Zimą nie jest inaczej i kobiety chętnie sięgają po kozaki, w których platforma stanowi bardzo ważny element. Ciekawe, na ile jest to wygodne i bezpieczne. Nie mniej jednak, doskonale wiadomo, że kobiety nie zważają na względy bezpieczeństwa jeżeli chodzi o wygląd.

Designerskie koturny na platformie

Myślę, że buty na platformie w obecnej formie są elementem, który na stałe zagości w obowiązującej modzie. Nie dość, że niemal każdy model sprawia, iż kobieta prezentuje się nienagannie, to zanika problem kompleksu niskiego wzrostu.