Buty w stylu wiktoriańskim

Przechadzając się po ulicach otulonych zimową scenerią, dość szybko zauważymy panujący trend dotyczący kobiecego obuwia zimowego. Większość pań zdobi swoje nogi bardzo ciekawymi butami o średnich bądź wysokich cholewach. Intrygującym elementem tego typu obuwia są sznurówki. Wiele osób wiąże to ze stylem wiktoriańskim.

Bardzo popularne stały się botki we wspomnianym stylu. Coraz więcej pań decyduje się na zakup obuwia, takiego jak na poniższych obrazach:

Botki Matisse Davis

Botki Topshop

Ta propozycja to akurat dość wysokie buty. Są jednak propozycje dla kobiet, które zimą wolą poruszać się w płaskim obuwiu. Przedstawiony na zdjęciu model to idealna propozycja dla takich właśnie osób.

Botki Bronx Herald

Niezwykle ciekawie prezentują się także typowe, wysokie kozaki projektowane na wzór wiktoriański. Bardzo długa cholewa wraz ze sznurówką sprawiają, że noga wydaje się dłuższą. W połączeniu z dobrze dobraną resztą garderoby, można uzyskać niezwykły efekt, gwarantujący zainteresowanie mężczyzn, ale też innych kobiet.

kozaki marki Lesta

Jak widać, jest to propozycja idealna dla kobiet dość odważnych. Aczkolwiek, w stylu wiktoriańskim odnajdą się także kobiety z natury skromne. Nie zmienia to faktu, iż nawet proste botki tego typu prezentują aż nadto elegancko. Nawet w połączeniu z prostymi jeansami otrzymujemy bardzo ponętny strój, przykuwający uwagę na dłużej.