Venezia – koturny doskonałe

Obuwie firmy Venezia jest jednym z najchętniej kupowanych w Polsce. Klientki szybko doceniły atrakcyjne kolekcje tej firmy, gdyż są one na tyle ciekawe, iż przyciągają uwagę nawet najbardziej wybrednych konsumentów. Bardzo estetyczne fasony, przyciągająca oko kolorystyka oraz wysoka jakość to tylko niektóre z elementów, które sprawiają, że buty Venezia należą do ścisłej czołówki damskiego obuwia.

W obecnym sezonie firma postawiła na te elementy mody nastawionej na okres wiosenno- letni, które cieszą się duża popularnością na całym świecie. Przede wszystkim wśród aktualnej oferty widać sporo koturn, które wykonane są na ogół z korka lub plecionki. W tym drugim wypadku często jest to plecionka z rafii, dzięki której koturna znacznie bardziej przyciąga oko.

Wśród koturn bardzo dużym powodzeniem cieszą się espadryle, które występują również w wydaniu na płaskiej podeszwie. Buty Venezia to obuwie, które stara się oferować takie modele, które będą spełniać wymagania wielu osób. Dlatego też część propozycji, jak wspomniane espadryle, pojawia się w kilku wariantach.

Wspomniana wcześniej rafia jest wykorzystywana również w innych produktach Venezii, jak na przykład torebki, jednakże nie jest ona głównym materiałem, który przyozdabia tą część asortymentu firmy. Wszelakie hafty, ażury, kokardy, czy drapowania to tylko niektóre z elementów, które wzbogacają fason toreb obecnych w ofercie Venezii.